Pneŭmatikaj Cilindraj Asembleaj Kovriloj, Aluminia Pneŭmatika Cilindro Fina Kapo

Mallonga priskribo:

Pneŭmatika cilindro-kompleto uzata por kunmeti pneŭmatikan cilindron, kiel DNC, SI norma pneŭmatika cilindro kaj MA MAL DSNU Mini Pneŭmatika Cilindro.Inkluzivi Pneŭmatikan Cilindran Finan Kapon, sigelojn, magneton ktp. kompletigitan ilon por konstrui unu cilindron.Ni povas provizi plenan gamon kaj liveri la varojn en rapidaj tempoj.


Produkta Detalo

Produktaj Etikedoj

1.Ni povas oferti SC/SU-Pneŭmatikajn cilindrajn ilojn, Festo-Normajn DNC-Pneŭmatikajn cilindrojn, ISO15552/6431Eŭropajn Normajn Pneŭmatikajn cilindrojn Partojn.
2.Ni provizas diversajn modelojn de cilindroj, diversajn kalibrojn de cilindroj, por renkonti la bezonojn de plej multaj merkatoj.

Pneŭmatika cilindro modelo Boregrandeco
Ronda Pneŭmatika cilindro 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Airtac-normaj SI Pneŭmatikaj cilindrokompletoj 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA-normo 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC-normo 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU normo 16,20,25,32,40,50,63,80
Minicilindro MAL 16,20,25,32,40
Mini Stainless Steel MA 10,12,16,20,25,32,40

Pneŭmatikaj Normaj Cilindraj Ilaroj

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Ne. 1 2 3 4 5
Ero Nukso Ligistanga nukso Sigelo de piŝtstango Kapkovrilo O-ringo
Ne. 12 13 14 15 16
Ero Tie bastono Piŝtstango O-ringo Piŝta sigelo Portu ringon
6 7 8 9 10 11
Alĝustigebla ŝraŭbo Blokoglito Memlubrika lagro Cushing ringo O-ringo Barelo
17 18 19 20 21
Piŝto Simpla kuseno Printempa kuseno Sesangula nukso kovrilo

VDMA24562 Festo DNC Pneŭmatikaj Cilindraj Ilaro

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Ne. 1 2 3 4 5
Ero Nukso Kovra konekto ŝraŭbo Sigelo de piŝtstango Kapkovrilo O-ringo
Ne. 12 13 14 15 16
Ero Piŝtstango O-ringo Piŝta sigelo Magent Piŝto
6 7 8 9 10 11
Alĝustigebla ŝraŭbo Blokoglito Memlubrika lagro Cushionringo O-ringo Barelo
17 18 19 20 21
Portu ringon kuseno Printempa kuseno Ŝraŭbo kovrilo

Airtac ISO6431 SI Pneŭmatikaj Cilindraj Ilaro

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Ne. 1 2 3 4 5
Ero Nukso Kovra konekto ŝraŭbo Sigelo de piŝtstango Kapkovrilo O-ringo
Ne. 12 13 14 15 16
Ero Piŝtstango O-ringo Piŝta sigelo Portu ringon Piŝto
6 7 8 9 10 11
Alĝustigebla ŝraŭbo Blokoglito Memlubrika lagro Cushionringo O-ringo Barelo
17 18 19 20 21
Simpla kuseno Printempa kuseno Ŝraŭbo kovrilo

MA Mini Neoksidebla Ŝtalo Pneŭmatika cilindro KITS

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Ne. 1 2 3 4 5 6
Ero Nukso Nukso Sigelo de piŝtstango Kapkovrilo O-ringo Alĝustigebla ŝraŭbo
Ne. 12 13 14 15 16 17
Ero Piŝta sigelo Piŝto Portu ringon Printempa kuseno Ŝraŭbo Rea kovrilo
7 8 9 10 11
Memlubrika
portanto
Cushing ringo O-ringo Barelo Piŝtstango

MAL Mini Pneŭmatika cilindro KITS

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Ne. 1 2 3 4 5
Ero Nukso Nukso Sigelo de piŝtstango Kapkovrilo Memlubrika
portanto
Ne. 10 11 12 13 14
Ero Kontraŭ-buŝo-kuseno Piŝta sigelo Piŝto Magneto Portu ringon
6 7 8 9
O-ringo Barelo Piŝtstango O-ringo
15 16 17 18
Efika gasketo Printempa kuseno Nukso Kovrilo

Airtac SDA Kompakta Pneŭmatika cilindro KITS

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Ne. 1 2 3 4 5 6 7
Ero Buko Sigelo de piŝtstango O-ringo Kapkovrilo Memlubrika
portanto
Kuseno Piŝtstango
Ne. 8 9 10 11 12 13 14
Ero Piŝto C-ringo Kuseno Barelo Kovrilo O-ringo Buko

OFTAJ DEMANDOJ:

Q1: Kio estas la pneŭmatikaj cilindroj?
A: Pneŭmatika cilindra ilaro rilatas al la akcesoraĵoj de la cilindro krom la cilindra barelo kaj piŝta bastono, inkluzive de la cilindra finkovrilo, cilindra piŝto, sigela ringo ktp.
Q2: Kio estas la materialo de pneŭmatika cilindra kovrilo?
A: Pro la kompleksa formo de la cilindra finkovrilo, aluminia alojo fandado estas ĝenerale uzata.Kompare kun gisfera cilindraj kapoj, aluminiaj alojaj cilindroj havas la avantaĝon de bona varmokondukteco, kiu estas utila por pliigi la kunpremadon kaj plibonigi laboran efikecon.Krome, kompare kun gisfero, aluminia alojo havas elstaran avantaĝon en malpeza pezo, kiu kongruas kun la evoluodirekto de malpeza dezajno.
Q3: Kio estas la normo de via cilindra ilaro?
R: Niaj cilindroj estas produktitaj en strikta konforme al la grandeco de la cilindro kaj cilindro.Por eviti aerfluon, la grandeco de la fina kovrilo devas egali la grandecon de la cilindro.
Ekzemple, la normo por SI pneŭmatikaj cilindroj estas ISO6431, kaj nia ilaro normo estas ISO6431;la normo por DNC-pneŭmatikaj cilindroj estas VDMA24562, kaj nia ilaro normo estas VDMA24562.


  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni